21768238

Заступник голови — керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор ТКАЧУК провів особистий виїзний прийом громадян в Ананьєві

Суспільство

26 вересня у присутності голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука, заступник голови — керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор ТКАЧУК провів особистий виїзний прийом громадян в Ананьївській райдержадміністрації.

Громадяни звернулися до посадовця з питань ремонту доріг, встановлення паркану та тротуару біля дитячого садочку, ремонту приміщення музею, реконструкції міського стадіону, вирішення питання про надання в оренду водного об’єкту, земельне питання учасників антитерористичної операції, а також соціально-побутові питання.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань.

Окрім того, прийом відвідали депутати Ананьївської районної ради на чолі з головою Валентином Мокряком, які детально обговорили питання реформи децентралізації в районі.

21766712
http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/zastupnik-golovi-kervnik-aparatu-odesko-oblasno-derzhavno-admnstrac-gor-tkachuk-provv-osobistij-viznij-prijom-gromadyan-v-ananvs/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий