21217679890

«Вогонь війни у пам’яті навічно»… Ананьївщина відзначила День пам’яті та примирення

Суспільство

Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам’ять наших дідів, батьків і старших братів, пам’ять про вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’ять про тих, хто поліг смертю хоробрих, про всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна жителі Ананьївщини 8 травня 2018 року вшанували «Хвилиною мовчання».

«Головне наше завдання – віддати данину шани героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми висловлюємо подяку людям, які стали на захист країни у різні часи.
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями всі держави Антигітлерівської коаліції. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні» — зазначила, звертаючись до присутніх, виконувач обов’язків голови Ананьївської районної державної адміністрації Ганна Крпова.

Звертаючись до учасників мітингу, голова Ананьївської районної ради Валентин Мокряк наголосив: «На жаль, з кожним роком реальних свідків та учасників Другої світової війни стає все менше. І дуже важливо не забувати до чого призводить війна, гординя і неповага один до одного, безглузда ідеологічна конфронтація та зрада елементарним людським цінностям. В іншому випадку ми маємо всі шанси на повторення тих жахів, відблиски яких, на превеликий жаль, ми спостерігаємо останнім часом між братніми народами».

Впродовж його слів Ананьївський міський голова Павло Маковецький наголосив на тому, що імена героїв тієї війни занесено до Книги пам’яті, яка на сьогодні є святою для кожного ананьївця. Зазначив, що цього дня зібралися разом і сивочолі ветерани, діти тієї війни, працівники тилу і молоді хлопці, які, тим не менш, надзвичайно потужно, відповідно традиції вже захищають Батьківщину, подякував усім за подвиг.
4477777747474

Військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату Сергій Фартушняк зачитав Указ Президента України про нагородження відзнаками Президента України учасників АТО. Відзнаки вручили керівники району та військовий комісар.

88888009098

До підніжжя братської могили, в якій покояться загиблі воїни-земляки та визволителі міста і району, лягли квіти.

більше фото тут: http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/vogon-vjni-u-pamyat-navchno-ananvwina-vdznachila-den-pamyat-ta-primirennya/

Похожие статьи:

Добавить комментарий