56547456456456

Відбулось пленарне засідання двадцять третьої чергової сесії Ананьївської районної ради

Суспільство

Сьогодні, 23 травня 2018 року, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Ганна Карпова взяла участь у засіданні двадцять третьої чергової сесії Ананьївської районної ради VІІ скликання. На порядок денний сесії було винесено понад тридцять питань. Більшість з них стосувались внесення змін до раніше прийнятих рішень районної ради, зокрема програм. Майже всі запропоновані зміни і доповнення було прийнято одноголосно.

Підтримали депутати і запропонований проект рішення щодо внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 192-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

Заслухали депутати заступника прокурора Котовської місцевої прокуратури Ігоря Кучерявого, який коротко поінформував про результати прокурорської діяльності на території Ананьївського району за 2017 рік та детально зупинився на підсумках роботи за І квартал 2018 року. 28-ми голосами «за» депутати підтримали запропонований, з даного питання, проект рішення.

Далі депутат Федір Кузя (БЮТ), перед розглядом питання про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Вісті Ананьївщини» та комунального підприємства «Редакція газети «Вісті Ананьївщини», засновником якого є Ананьївська районна рада, висловив зауваження стосовно того, що на сесії не було заслухано звіт про роботу КП «Редакція газети «Вісті Ананьївщини», а також щодо призначення головою комісії з реформування нинішнього редактора газети. Крім того, наголосив на тому, що не проведена інвентаризація, не вивчена ситуація з майном і т.ін.

Пояснення з даного приводу надали голова районної ради Валентин Мокряк та редактор газети Володимир Сєдов, наголосивши на необхідності дотримання вимог чинного законодавства. В результаті голосування 22 депутати підтримали запропонований проект рішення. 6 депутатів від фракції БЮТ утримались.

В рамках розгляду питання про звіт виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації по делегованим повноваженням за 2017 рік, депутати прийняли звернення до народного депутата України І.Г.Фурсіна, голови Комітету ВР України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності А.А.Кожемякіна та голови Одеської обласної державної адміністрації М.В.Степанова з проханням втрутитися у вирішення питань незаконного розорювання пасовищ в населених пунктах району, зміни цільового призначення земель, яка проводиться без погодження з місцевими радами.

Депутат Найфлейш Д.В. (БПП) запропонував доповнити дане звернення проханням до народних депутатів внести зміни до чинного законодавства стосовно повернення у підпорядкування районної державної адміністрації відділів Держгеокадастру.

Одноголосно депутати підтримали рішення про виділення коштів на придбання житла учаснику бойових дій з числа учасників АТО Олегу Ткаченку.

По завершенні розгляду питань порядку денного депутати підтримали звернення до начальника Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області та начальника Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області щодо проведення перевірок торгівельних закладів, які відпускають підакцизні товари, особливу увагу приділивши торгівельним точкам, які здійснюють свою діяльність поблизу навчальних закладів.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/vdbulos-plenarne-zasdannya-dvadcyat-treto-chergovo-ses-ananvsko-rajonno-radi/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий