26622662161

В Ананьївському районі добіг кінця огляд лікарями «Мобільна поліклініка» мешканців району

Суспільство

«Мобільна поліклініка» працювала в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини м. Ананьєва, с. Гандрабури та с. Жеребкове .

За три дні лікарями: кардіологом, офтальмологом, гінекологом, спеціалістом ультразвукової діагностики, ендокринологом та мамологом було оглянуто 460 мешканців району. 35 мешканцям було вперше виставлені діагнози. На момент огляду в с. Жеребкове було підписано 4 декларації сімейним лікарем.

На лікування та уточнення діагнозу в Ананьївську ЦРЛ направлено 131 людину. На лікування в обласні заклади направлено 38 чоловік. За момент огляду було взято 64 цитологічних мазка.

«Мобільна поліклініка» — рівний доступ селян Одещини до якісної медицини» є частиною реформ сільської медицини, який дав старт Президент України Петро Порошенко.

Усе населення, яке звернулося за консультацією в мобільну поліклініку були приємно вражені професіоналізмом і ставленням медичного персоналу та вдячні за таку можливість обстежитися.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/v-ananvskomu-rajon-dobg-kncya-oglyad-lkaryami-moblna-polklnka-meshkancv-rajonu/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий