57_main

Шановні жителі міста Ананьєва та Ананьївського району

Суспільство

З 28 листопада 2018 року, відповідно Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», підтриманого Верховною Радою України, у деяких областях нашої держави оголошено воєнний стан, у тому числі і в Одеській області. Звертаюсь сьогодні до кожного жителя Ананьївського району – зберігайте спокій та не піддаватеся паніці. Звичайно, дана подія насторожує кожного з нас, оскільки ми, українці, мирна нація і прагнемо спокою та стабільності. Проте хочу підкреслити, що Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що запровадження воєнного стану – це необхідність у сьогочасних умовах, але при цьому обмеження конституційних прав і свобод громадян нашої держави не будуть відбуватися.
Районна влада, у ситуації яка складається на даний час, докладе максимум зусиль, аби забезпечити належну життєдіяльність району у всіх сферах суспільно-політичного та соціально-економічного життя. Крім того, підкреслюю, що і районна державна адміністрація, і інші органи влади та установи працюють у штатному режимі, і переведення районної адміністрації на військове управління не передбачено.
Також хочу звернутися до вас — не потрібно довіряти, а тим більше сприяти поширенню недостовірної інформації, звертайтеся до офіційних джерел. Сьогодні на територіях деяких районів, а також у соціальних мережах, розповсюджується недостовірна інформація, що уже є випадки намагання з боку сторонніх осіб, які начеб-то є представниками правоохоронних органів, шляхом обману проникнути до житлових будинків, вилучити майно та автомобілі. В жодному разі не піддавайтеся на такі провокації. На сьогоднішній день ні районна влада, ні представники силових структур не здійснюють перевірки житлових приміщень, і тим більше не забирають власність громадян.
У разі подібних випадків звертайтесь до Ананьївського відділення поліції Котовського відділу поліції ГУ НП в Одеській області за номером (04863) 2-12-04.

Голова Ананьївської районної
державної адміністрації Ганна Карпова

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/shanovn-zhitel-msta-ananva-ta-ananvskogo-rajonu/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий