22195511

Ремонт приміщення фельдшерського пункту в с. Ананьїв (І дільниця)

Суспільство

Сільська медицина зараз переживає не найкращі часи. Як правило, приміщення давно вже потребують ремонтів, відсутнє сучасне медичне обладнання, не завжди в наявності навіть найнеобхідніші ліки, проблеми з опаленням в зимовий період. Передбачаючи те, що в майбутньому управляти первинним рівнем медицини та дбати про його розвиток повинні самі місцеві громади, в той же час держава не поспішає активно запроваджувати відповідну нормативну базу. От і виходить, що на розвиток сільської медицини коштів передбачається недостатньо, а громади не завжди мають змогу надати відповідну допомогу.

Але не все так погано. За ініціативи Ананьївської районної державної адміністрації, яку підтримали депутати районної ради, з районного бюджету було виділено кошти на ремонт приміщення Фельдшерського пункту в с.Ананьїв І дільниця. Дану ініціативу підтримали і депутати Ананьївської Першої сільської ради та виділили додаткові кошти на проведення ремонту. Ремонтні роботи було виконано якісно та вчасно. У цьому пересвідчились голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук та головний лікар КЗ «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Валерій Ченчик, які сьогодні, 03 жовтня 207 року, відвідали даний медичний заклад. Старі дерев’яні рами замінено на сучасні енергозберігаючі вікна, замінено двері, відремонтовано кімнати. Фельдшерський пункт с.Ананьїв І дільниця може тепер приймати відвідувачів в оновленому та привабливому вигляді. Тут тепер тепло, затишно і комфортно.

Слова подяки завідуюча ФП Ольга Гордеєва висловила на адресу районного керівництва, а також голові села та депутатам. Також, висловила сподівання, що вже найближчим часом вдасться винайти кошти для придбання нових меблів.

«В планах на майбутнє ми хочемо забезпечити ФП сучасними меблями, достатньою кількістю найнеобхідніших ліків, створити нормальні умови для праці сільських працівників медицини», — сказав Валерій Ченчик.

«Сьогодні в державі триває процес реформування медичної галузі. Але, ми продовжуємо виділяти кошти у вигляді субвенцій медицині району. Сподіваюсь, що зміни на краще вже відбудуться найближчим часом. І ці зміни мають кардинально вплинути на підходи до вирішення проблем сільської медицини», — зазначив Дмитро Маковейчук.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/nove-zhittya-feldsherskogo-punktu/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий