676767677667

Про утворення районної Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі

Суспільство

04 грудня 2018 року за № 789/А-2018 прийнято розпорядження «Про утворення районної Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі». Серед основних завдань Ради є сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку.
До складу Ради увійшли керівники районної ради, голови постійних постійних депутатських комісій районної ради, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голова Громадської ради при райдержадміністрації.

12 грудня 2018 року об 11.00 в приміщенні малої зали Ананьївської районної ради відбудеться засідання Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі. На порядок денний винесено наступні питання:
1. Про результати діяльності Ананьївської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування Ананьївського району у 2014-2018 роках та перспективи розвитку на 2019 -2021 роки.

Доповідач: Карпова Ганна Дмитріївна, голова районної державної адміністрації, голова Ради
Співдоповідачі:
Маковецький Павло Ілліч, Ананьївський міський голова;
Переман Андрій Григорович, Ананьївський Другий сільський голова;
Мазуренко Павло Якович, Гандрабурівський сільський голова;
Думитрашко Михайло Борисович, Долинський сільський голова;
Рейтор Станіслав Станіславович, Кохівський сільський голова

2. Різне.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/do-uvagi-gromadskost-ananvskogo-rajonu6/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий