38928331318

Пенсійний фонд України запустив сайт, який дозволить українцям дізнатися свій робочий стаж і перевірити пенсійні нарахування,

Суспільство

Відтепер свою майбутню пенсію жителі України зможуть розрахувати прямо на сайті.

Пенсійний фонд України запустив сайт, який дозволить українцям дізнатися свій робочий стаж і перевірити пенсійні нарахування, інструкція про процес реєстрації розміщена на сайті Пенсійного фонду.

Для оффлайн реєстрації на сайті потрібно подати заяву в територіальні органи ПФУ, онлайн реєстрація доступна за електронною цифровий підписи (ключем ЕЦП). У кожного користувача буде свій «Особистий кабінет», в якому буде інформація про внески роботодавця, про їх розмірах, а також можна буде дізнатися про спеціальний або пільговому стажі.

На сайті також передбачений інформаційний розділ, де знаходяться контакти управлінь ПФУ, графіки їх прийому, інформація про умови виплат та перерахунків пенсій, а також зразки бланків.

11 жовтня набув чинності закон про пенсійну реформу, який передбачає проведення осучаснення пенсій з жовтня та підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.

https://dt.ua/UKRAINE/ukrayincyam-zaproponuvali-pereviryati-sviy-stazh-cherez-internet-271774_.html

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий