4545677

Оголошується конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у Ананьївському районі

Суспільство

Організатор перевезень – Ананьївська районна державна адміністрація.

Робочий орган — ТОВ « Науково –виробничий центр «Економінформ».

Об’єкти конкурсів:

Приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі району:

тут табличка з переліком маршрутів

Додаткові умови :

Додаткові умови :

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. за № 1081 ( із змінами та доповненнями).

Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285.

При виконанні перевезень пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування перевізником забезпечується :

— виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

— дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004;

— здійснення перевезень на маршрутах транспортними засобами, що використовуються ним на законних підставах;

— виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1310 щодо забезпечення роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування (в межах об’єкта конкурсу) не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Згідно з п.10 Порядку організатор перевезень встановлює додаткові умови конкурсу щодо забезпечення безпеки та якості перевезень пасажирів, для чого претендент додатково додає:

— завірені копії наказів щодо приймання на роботу працівників, які здійснюють щоденний контроль за технічним станом автобусів та які проводять щоденний огляд стану здоров’я водіїв;

— завірені копії дипломів працівників, які здійснюють огляд стану здоров’я водіїв та свідоцтв професійної підготовки працівників, які здійснюють контроль технічного стану автобусів;

— інформацію щодо використання автобусів претендента по видах сполучень згідно з формою, що надає робочий орган конкурсного комітету;

— інформацію щодо фактичної кількості водіїв у штаті претендента;

— документ, що підтверджує що автобуси, які наведені в анкеті як ЄВРО-2 та вище, є власністю (спів власністю) претендента або взяті ним у лізинг.

У разі коли транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, не відповідає вимогам до автобусів, визначених для міських автобусних маршрутів, він може бути поданий, як додатковий транспортний засіб разом із тими, які відповідають основним вимогам до автобусів на таких маршрутах. Кількість транспортних засобів, які відповідають вимогам, повинна бути рівною кількості транспортних засобів, визначеній в умовах конкурсу.

Документи на участь у конкурсі подаються у 2–х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений порядком, затвердженим постановою КМУ від 03.12.2008 р. №1081 (із змінами та доповненнями).

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Плату за участь у конкурсі перераховувати робочому органу – ТОВ « НВЦ «Економінформ» за реквізитами: код ЄДРПОУ 32078544, поточний рахунок № 26009000014868 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614.

Засідання конкурсного комітету з визначення переможців конкурсів відбудеться 13 листопада 2017 р. у малій залі районної ради (3-й поверх). Реєстрація представників претендентів – 13 листопада 2017 р. з 12:00 до 12:45.Початок роботи конкурсного комітету об 13:00. Документи на участь у конкурсі приймаються до 30 жовтня 2017 р. включно за адресою 65045, м.Одеса, вул. Базарна,61 ТОВ «НВЦ «Економінформ».

Режим роботи :- понеділок — п’ятниця з 9.00. до 15.00.

Перелік та бланки документів можна отримати безпосередньо у ТОВ «НВЦ «Економінформ».

З питань проведення конкурсу звертатися за телефонами : ( 048) 718-93-87, 722-23-21, 722-75-49 – факс.

 

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/do-uvagi-avtomoblnih-perevznikv-ogoloshutsya-konkurs-z-perevezennya-pasazhirv-na-primskih-avtobusnih-marshrutah-zagalnogo-korist/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий