249911916767

Мужність та сила військовослужбовців здатні подолати будь-які перешкоди

Суспільство

26 років тому розпочалося відродження національного війська, і за ці роки незалежності держави Збройні Сили України пройшли складний шлях розвитку. 6 грудня військовослужбовці та усі громадяни відзначають День Збройних Сил України. У нещодавно відремонтованій світлиці з нагоди свята зібралися військовослужбовці та працівники Ананьївського районного військового комісаріату. На свято завітали голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, голова районної ради Валентин Мокряк, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, депутати районної ради Ігор Лещенко, Володимир Сєдов, Микола Допіра та Долинський сільський голова Михайло Думитрашко.

243127111

Всі вони зібралися щоб разом відзначити 26-ту річницю з дня заснування Збройних Сил України та з вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизни, тих, хто нині стоїть на захисті держави, забезпечуючи мир і спокій наших громадян.
З вітальними словами до присутніх звернулися керівники району та міста, які були єдині у тому, що в історії становлення нашого війська були періоди, коли керівництво держави не лише не приділяло належної уваги розвитку і становленню Збройних Сил, а й навпаки — проводило цілеспрямовану роботу по знищенню війська, скороченню його чисельності, зменшенню міцності та бойової готовності, знищенню матеріальної бази. Саме тому під час інтервенції ворога в Криму та на сході нашої країни українське військо не змогло одразу дати гідну відсіч агресору. Але у вкрай важких умовах новим керівництвом держави з допомогою всього українського народу, згуртованого Революцією Гідності, в дуже короткі терміни наші Збройні Сили зуміли наростити свою міць і утримати агресора на східних рубежах України. Наші воїни виявили найкращі патріотичні почуття, демонструючи гідність та самовідданість у справі служіння Батьківщині. Тож сьогодні, напередодні свята, яке проходить в особливих обставинах для наших Збройних Сил, українського народу і держави в цілому, ми складаємо глибоку шану і висловлюємо вдячність кожному, хто боронив і боронить нашу землю від ворожих посягань, всім, хто захищає Україну сьогодні, хто примножує славу української зброї. Ми горді тим, що на передніх рубежах захисту рідної держави стоять ананьївці.
Приємним є те, що протягом останніх років почав відроджуватись і Ананьївський районний військовий комісаріат. Завдяки спільним зусиллям районної державної адміністрації, районної та міської рад на ремонт приміщення минулого року було виділено 30 тис. грн.. Крім того, завдяки сільгосптоваровиробникам, приватним підприємцям, власникам магазинів будматеріалів, а також ініціативності та безпосередній участі співробітників райвійськкомату приміщення набуло гарного вигляду.
За мужність, вірність військовому обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами районної державної адміністрації, районної ради, міської ради було нагороджено ряд військовослужбовців та працівників райвійськкомату.
Звертаючись до присутніх військовий комісар Ананьївського районного військового комісаріату Сергій Фартушняк подякував за привітання та зазначив: «Цього року цей день набув особливого значення і люди, яких ми називаємо волонтерами, вшановуються на високому державному рівні. І це недаремно, адже потужна волонтерська машина неоціненно допомогла як армії, так і державі загалом, надаючи постійно підтримку і допомогу як учасникам АТО та їхнім родинам так і перселенцям з Криму і Сходу України. Небайдужі люди за рахунок власного часу, ресурсів і грошей зуміли створити власну службу тилу. Їжа і одяг, засоби гігєни і ліки, бронежелети, каски, тепловізори, приціли та інше військове озброєння і навіть техніка – все це збирають, ремонтують, виробляють ще й доставляють на фронт люди, які не отримують за це ні копійки. Я з гордістю можу сьогодні сказати, що надійним тилом української армії є і Ананьївщина. Я від усіє душі дякую всім людям з добрими і чуйними серцями, людям, які не чекають подяк та винагород, за всі ваші добрі і благі справи». За волонтерську діяльність та з нагоди свята Сергій Фартушняк вручив грамоти депутату районної ради Ігорю Лещенку та Долинськомуц сільському голові Михайлу Думитрашку.
Сьогодні кожен свідомий громадянин України вдячний всім, хто захищав та захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! Кожен пам’ятає, що це військовослужбовці свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлює, що тепер наше завдання — забезпечити їм гідне сьогодення. Мужність та сила військовослужбовців здатні подолати будь-які перешкоди.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/muzhnst-ta-sila-vjskovosluzhbovcv-zdatn-podolati-bud-yak-pereshkodi/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий