127777993321

Мобільний центр професійної орієнтації відвідав Першу дільницю м. Ананьїва

Суспільство

Як тільки засяяло весняне сонечко, з першим приходом тепла на Ананьївську землю відновились профорієнтаційні заходи Ананьївського районного центру зайнятості з використанням мобільного центру профорієнтації.
Відповідно плану роботи 13 квітня поточного року Ананьївський районний центр зайнятості відвідав НВК ЗОШ №7, що розташована на Першій дільниці Ананьївського району, в якій яскраво та змістовно, з оновленою тематикою, провів профорієнтаційні заходи.
Мобільний центр профорієнтації для жителів Першої дільниці не є чимось новим і надзвичайним, і все ж таки він зібрав навколо себе певну кількість осіб ( школярів,батьків, вчителів, сільське населення, працівників сільської ради) які проявили максимум активності при обговоренні нагальних питань зайнятості молоді та проблеми безробіття на селі.
Приємно те, що сільські мешканці одноголосно заявляють про важливість і потрібність проведення на селі заходів центру зайнятості, адже життя йде вперед і виникає багато питань, зокрема по зайнятості населення.
В ході проведення профорієнтаційного заходу обговорювались та намічались шляхи вирішення питань працевлаштування, професійного навчання, підприємництва, реєстрації в центрі зайнятості одноосібників, тощо.
Основною темою заходу була тема професійної орієнтації випускників ЗОШ, в цьому напрямку учасники заходу із числа школярів та їх батьків одержали вичерпну інформацію. Лейтмотивом заходу стала популяризація робітничих професій та можливості професійного навчання в Одеському центрі професійної освіти державної служби зайнятості.
По закінченні заходу працівники центру зайнятості розповсюдили серед учнів найновішу профорієнтаційну літературу.
Учасники залишилися задоволені організацією даного заходу, вказали на його доцільність і актуальність.

Директор І.І. Непомящий

всего просмотров — 172

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

2 комментариев

  • Молодцы! Просто делают свою работу. За предыдущий год вся информация по району только и сводилась к наказанию без обвинения и фото изображениями космонавта со товарищами в профиль и анфас

Добавить комментарий