3330409684281267925895

Максим Степанов провів особистий прийом громадян в Ананьївському районі

Суспільство

По завершенні апаратної наради голова облдержадміністрації провів прийом громадян під час якого вручив новий планшет Олені Філіпенко, інваліду І групи, яка звернулася з відповідним проханням. Адже, для цієї молодої жінки зв’язок зі світом здійснюється лише через Інтернет, а її ноутбук зламався та не підлягає ремонту. Олена щиро дякувала за такий подарунок та увагу до неї.

Отримав Максим Володимирович і приємний подарунок – вишиту бісером картину Герба України, яку подарувала йому відома ананьївська майстриня Катерина Медяник.

Були під час прийому і звернення стосовно ремонту доріг, з яких звернувся член виконкому Ананьївської Першої сільської ради Микола Співак та голова Романівської сільської ради Любов Шлапаченко. Вислухавши заявників, Максим Володимирович зазначив, що дане питання можливо розглянути лише у разі виготовлення проектно-кошторисної документації.

Стосовно ситуації з харчуванням в навчальних закладах району, а саме цінами на продукти харчування, розорювання пасовищ під випас худоби в населених пунктах району та не виконання судових рішень щодо виплати заборгованості соціальних виплат чорнобильцям звернувся до голови облдержадміністрації голова Ананьївської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», депутат районної ради Федір Кузя.

Голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації Андрій Ботнар та житель міста Ананьєва Микола Баганець звернулися з питання діяльності правоохоронних органів району у проведенні розслідування щодо порушень у використанні бюджетних коштів, зокрема у відділі освіти райдержадміністрації.

З питання сприяння у виділенні земельної ділянки козакам Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» звернулись отаман паланки Олександр Плотянський та осавул паланки, депутат районної ради Олександр Шевченко.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/maksim-stepanov-provv-osobistij-prijom-gromadyan-v-ananvskomu-rajon/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий