424700655554

Квартиру – воїну АТО

Суспільство

Ткаченко Олег Віталійович, сержант морської піхоти збройних сил України, наш земляк – ананьївець, виконує свій військовий обов язок в зоні антитерористичної операції на Сході України з 2012 року, ще з кримських подій, коли він з друзями залишилися вірним присязі Україні.
Сьогодні він служить за контрактом, вже віддав військовій службі 7 років і думає надалі служити Україні на цій нелегкій, але почесній ділянці.
Цей молодий чоловік пройшов багато «гарячих» точок – Павлоград, Широкіно тощо, де доводилося воювати, бачити смерть, не раз попадати під артилерійські обстріли і зараз служить у морській піхоті, виконують бойові завдання, надалі також думає продовжити службу
— Страшно на неоголошеній війні, в зоні бойових дій під обстрілами, завжди, — каже Олег, — але іншої долі для мене немає. Адже я несу службу за покликом душі і захищати Україні для мене – не пусті слова, а сенс життя. У нас, у морській піхоті, елітних військах України, свою історія, свої цінності, тут служать справжні чоловіки і ми не можемо не виправдати надію на нас наших батьків та друзів.
До речі, Олег спадковий військовий, бо його батько, Віталій Васильович Ткаченко віддав службі в армії 22 роки, а два з половиною роки служив в Афганістані, нагороджений бойовими нагородами.
24 вересня цього року в Ананьївській міській раді Олегу Ткаченко, воїну АТО, учаснику бойових дій, морському піхотинцю було урочисто вручено документи на квартиру, яку придбано за рахунок
співфінансування міського та районного бюджетів.
Воїна АТО з цією подією щиро привітали Ананьївський міський голова Павло Маковецький, голова районної ради Валентин Мокряк, в.о.голови Ананьївської районної державної адміністрації Ганна Карпова .

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/kvartiru-vonu-ato/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий