20245989

Голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук прийняв участь в роботі шістнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Суспільство

21 липня 2017 року, голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук прийняв участь в роботі шістнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Під часроботи сесії вирішувались важливі питання, а саме, були прийняті рішення про затвердження змін та доповнень до рішення районної ради від 9 жовтня 2014 року № 415 – VI «Про затвердження районної Цільової програми «Здоров’я населення Ананьївського району у 2014-2018 рр.», про зміни до рішення районної ради від 07.10.2016 року № 90-VII «Про районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки», про зміни до рішення районної ради від 15.12.2016 року № 102-VII «Про затвердження районної програми соціального захисту дітей та попередження дитячої безпритульності і бездоглядності на 2017-2019 роки»,про зміни і доповнення до рішення районної ради від 23.12.2016року № 118 -VІІ «Про районний бюджет на 2017рік» а також погодженно кандидатуру Тетяни Зіньковської на посаду директора Ананьївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області та створено Долинський освітній округу з опорною школою Долинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія», створенно опорний заклад Ананьївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей – дошкільний навчальний заклад» Ананьївської районної ради Одеської області та ін..
Чи не найбільш обговорюваними видались питання створення опорних навчальних закладів в Ананьївському районі. Створення даних закладів та прийняття відповідних рішень ініціював особисто голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук. У тісній співпраці з першим заступником голови райдержадміністрації Ганною Карповою, керівником та спеціалістами відділу освіти райдержадміністрації та депутатським корпусом районної ради було проведено досить серйозну роботу.
По завершенні роботи сеії Дмитро Сергійович особисто доповів голові Одеської обласної державної адміністрації Максиму Степанову про прийняті рішення. У свою чергу губернатор подякував за роботу та висловив готовність усілякої підтримки, у тому числі фінансової, галузі освіти району. Слова подяки та підтримки висловив і директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/golova-rajonno-derzhavno-admnstrac-dmitro-makovejchuk-prijnyav-uchast-v-robot-shstnadcyato-pozachergovo-ses-rajonno-radi-somogo/

всего просмотров — 91

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий