3

Безкоштовна реабілітаційна пуівка для вагітних

Суспільство

Чим корисний санаторій для вагітних?

Чи можна вагітним їхати в санаторій і якщо так, то для чого? Якщо немає загрози викидня, то санаторій для вагітних — це те місце, в якому жінка буде виношувати свого малюка в ідеальних умовах.

Під час вагітності чутливість нервової системи загострюється, і навіть маленькі неприємності можуть призвести до нервового зриву.

До того ж ніхто не звільняє вагітну жінку від повсякденних домашніх обов’язків, які тепер вимагають великих фізичних і емоційних навантажень, спілкування з оточуючими, не завжди проходить на позитиві. А міське повітря насичене токсичними сполуками, не дуже корисне для розвитку майбутнього плоду.

Санаторій «Лермонтовський»(пр. Лермонтовський, 2, м. Одеса, Україна, 65014) розташований у власному парку на березі Чорного моря в центрі Одеси. 102 роки приймає на лікування хворих з усієї України.

Майбутні мами в санаторії живуть в комфорті і в тиші, захищені від перевантажень і стресових ситуацій.

2

У відділенні реабілітації вагітних спостерігають за пацієнтками на 12–32 тижнях вагітності. У комплексній терапії застосовують кліматолікування, дієтотерапію, лікувальну фізкультуру в залі та басейні, психотерапію, апаратну фізіотерапію, лікувальний масаж, бальнеотерапію, медикаментозну терапію у невідкладних станах.

Реабілітаційна путівка видається застрахованій особі (вагітній жінці)  безкоштовно на підставі відповідної довідки, підписаної керівником, головним бухгалтером і головою комісії із соціального страхування підприємства (установи, організації) та скріпленої печаткою підприємства за основним місцем роботи, завіреної дирекцією Фонду за місцем обліку страхувальника.

Рішення щодо виділення такої путівки вагітній жінці приймається відбірковою комісією лікувально-профілактичного закладу. При позитивному рішенні комісії, жінка отримує путівку до реабілітаційного відділення санаторію, виписку з історії хвороби з відповідними рекомендаціями для лікування. З цими документами жінка прибуває до санаторію. Термін реабілітаційного лікування становить 24 дні. Після завершення реабілітації пацієнтка повинна отримати на руки зворотній «корінець» путівки (повертається до лікувального закладу, що здійснював направлення).

1

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Ананьївської міжрайонної виконавчої дирекції ФСС з ТВП ( м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб. №7,телефони: 2-31-59, 2-33-70).
 Ананьївська міжрайонна виконавча дирекція ФСС з ТВП

всего просмотров — 90

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий