29695124820419981

Спортивний олімп Ананьївщини

Спорт

30 березня у приміщенні актової зали міської ради за ініціативи районної державної адміністрації та міської ради відбулась святкова зустріч спортивної дружної родини з нагоди відзначення кращих.
На мистецький захід було запрошено кращих спортсменів самбістів, кращі команди волейболістів, команди футболістів, спортивних активістів і прихильників здорового способу життя та відзначено кращих спортсменів і кращих тренерів за підсумками 2017 року.

Як наголосив голова міської ради Павло Маковецький, спортсмени – це люди, які завжди складали опору суспільства.
Питання популяризації в районі здорового способу життя постає як одне з найважливіших наших завдань.
Сьогодні у людей різних поколінь є бажання зберегти молодість і здоров’я. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створювати для цього відповідні умови. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району повинна бути на першому плані.

За словами древніх мудреців: чим слабше тіло людини, тим меншою волею вона володіє, тим менше у неї можливостей досягти бажаної мети, зазначила у своїй промові виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Ганна Карпова, адже життя постійно вимагає руху.
В районі діє програма «Розвиток фізичної культури і спорту в Ананьївському районі на 2016-2018 роки», але ті незначні видатки, які виділяються на розвиток спорту також дають внесок для ваших досягнень, сподіваємось на можливе збільшення завдяки активності спортсменів та їх досягнень.

2959729678
З гордістю представлено кращих «скульпторів» дитячих душ і тіл – тренерів. За багаторічну плідну працю, виховання молоді, вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту в районі, популяризацію здорового способу життя серед молоді відзначено ветерана спорту — Антонюка Валерія Івановича – тренера з багаторічним стажем, який виплекав не одне покоління спортсменів, волейболістів.
Бойченка Вячеслава Леонтійовича – майстра спорту України з боротьби САМБО, керівника Ананьївської районної федерації спортивного та бойового САМБО, віце-президента Одеської обласної дитячо-юнацької Федерації боротьби САМБО.

29594532
Григорашенка Володимира Георгійовича – тренера чоловічої волейбольної команди, який незважаючи на зайнятість, знаходить час для спортивних тренувань та популяризації волейболу не лише в районі, а й за його межами.
Климчука Олега Павловича – тренера дівочої футбольної команди «Мрія».
Ткача Василя Дмитровича – тренера дівочої волейбольної команди.

270668560000

За особисті досягнення з футболу серед дівчат за підсумками програми розвитку фізичної культури та спорту в Ананьївському районі у сезоні 2017 року відзначено:
1. Шолтояну Валерію – чемпіонку України з футболу;
2. Непомящу Валерію – призера Всеукраїнських змагань, кандидата в майстри спорту з футболу;
3. Жучіну Вікторію — призера Всеукраїнських змагань, кандидата в майстри спорту з футболу;
4. Токаренко Ірину – срібного призера чемпіонату України з футболу;
5. Барбул Марію – неодноразового переможця Всеукраїнських змагань з футболу.

За особисті досягнення з боротьби самбо за підсумками програми розвитку фізичної культури та спорту в Ананьївському районі у сезоні 2017 року відзначено:
1. Кір’якова Кирила – срібного призера України;
2. Тищенко Артема – чемпіона Кубка Одеської області 2017 року;
3. Волошину Тетяну – чемпіона Одеської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат у 2017 році;
4. Шияна Євгенія – чемпіона Всеукраїнських змагань з боротьби самбо в 2017 році;
5. Царенка В’ячеслава – чемпіона Кубка Одеської області 2017 року, чемпіона Всеукраїнського турніру з боротьби самбо.

За особисті досягнення з пляжного волейболу за підсумками програми розвитку фізичної культури та спорту в Ананьївському районі у сезоні 2017 року в заліку сільських спортивних ігор Одещини відзначено:
1. Федоринич Яну Юріївну
2. Якименко Анастасію Олександрівну
3. Григорашенко Миколу Володимировича
4. Случинського Олега Петровича

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Тетяна Тимченко, головний спеціаліст
у справах сім’ї та молоді районної
державної адміністрації

більше фото тут: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005907018570&hc_ref=ARRuamG4yzbVl-yezlW83DQRWBwDS4cjcm-57iR-N2atP9JnW3sOoeQe9i5ZpL0ui1w

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий