2218991822

Представниця Ананьєва на Всеукраїнському футбольному фестивалі

Спорт

7 грудня, під егідою Федерації футболу України та Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу, у столиці України відбувся Всеукраїнський фестиваль «Майбутні чемпіонки» серед дівочих команд Центрів розвитку дівочого футболу.

Метою турніру є підвищення уваги до проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд, який 24 травня 2018 року відбудеться у Києві, а також популяризація масового дівочого футболу в нашій країні.

2489983366575
Учасницями турніру були футболістки 2006-2007 років народження з шести українських Міжрегіональних центрів розвитку дівочого футболу
Відзначимо, що за команду Черкаського МЦР (ЖФК «Пантери» м. Умань) грала представниця ФК «Мрія – 2006», учениця ананьївської школи — інтернат – Олександра Лунгул. Команда Олександри виграла всі свої зустрічі і у підсумку стала кращою на Всеукраїнському фестивалі.

33335353443
Матчі проходили у спортивних залах Національного університету фізичного виховання і спорту України. Юні чемпіонки мали чудову можливість продемонструвати свою майстерність, поспілкуватись та отримати позитивні емоції від гри № 1 у світі, а по завершенню турніру команда отримала кубок, медалі та сувеніри від Федерації футболу України.

У церемонії нагородження брали участь начальник відділу жіночого футболу ФФУ Іван Шепеленко, завідувач кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України Валерій Ніколаєнко та тренер воротарів дівочих збірних України Валерій Паламарчук.

О. Романенко

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий