1551661

Обласний турнір з дівочого міні-футболу

Спорт

На спортивному майданчику Окнянської школи-гімназії відбувся традиційний Обласний турнір з дівочого міні-футболу «Весна 2017».

Наше місто на цих змаганнях репрезентували 2 команди ФК «Мрія-2006» (капітан команди Ганна Дзигульська) та «Мрія-Юніор» (капітан команди Марія Барбул). Згідно регламенту відбулися ігри в групах між 6 команд-учасниць турніру. Команда ФК «Мрія-2006» закінчивши ігри в групі без поразок потрапила до фіналу та здобула 2 місце на турнірі, Команда «Мрія-юніор» складена з наймолодших учасниць турніру посіла на змаганнях 4-те місце. Наймолодший гравець змагань, 8-ми річна Софія Жеруль отримала спеціальну нагороду від організаторів турніру. Гравці та тренер команди ФК «Мрія-2006» нагороджені медалями та грамотами оргкомітету за друге місце на турнірі.

Тренер О.П. Климчук та футболістки обох команд щиро дякують за допомогу в організації поїздки на змагання голові райдержадміністрації Маковейчуку Д. С., завідуючому районним відділом освіти Колойденко М.В. та директору школи-інтернат Кириловій Л.В..

О. Романенко

 

всего просмотров — 91

Похожие статьи:

Добавить комментарий