017

На стадіоні «Чорноморець» привітали дівочу команду ФК «Мрія-2006»

Спорт, Навчальні заклади

У Музеї історії футболу на стадіоні «Чорноморець» в м. Одеса в урочистій атмосфері відбулося вручення посвідчень «Кандидат в майстри спорту України» дівочій команді «Мрія-2006» (Ананьєв), яка стала бронзовим призером першого чемпіонату України з пляжного футболу. Всього в змаганнях, які проходили в Одесі, виступали 12 команд з 6 регіонів України. Перше місце посіли «Пантери» (м. Умань), друге — «5G» (м. Київ).

002

005

У церемонії брали участь в.о. начальника управління фізкультури та спорту Одеської обласної державної адміністрації Євген Назаренко, генеральний директор ФК «Чорноморець» Анатолій Місюра та директор стадіону «Чорноморець» Сергій Сиволап.

016

018
Згідно з наказом управління фізкультури та спорту Одеської обласної державної адміністрації звання «Кандидат в майстри спорту України» отримали тринадцять гравців нашої команди. На врученні було присутньо 6 футболісток. Почесною грамотою управління фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації було нагороджено тренера команди О.П. Климчука.

012

В цей день група ананьївських спортсменок, учениць школи-інтернат та школи-гамназії на запрошення ФК «Чорноморець» побували в м. Одеса на грі Чемпіонату України з футболу між командою господарів та «Олімпік» (м. Донецьк). Гра закінчилась яскравою перемогою одеситів, що викликало бурхливі емоції у наших дівчат та тренерів. В цей же день було проведено кілька товариських ігор з міні-футболу на штучному майданчику стадіону «Спартак» м. Одеса. Зустрічались ананьївська «Мрія», команда Одеського державного аграрного університету та «Бригантина» с. Северинівка Іванівського району. Під час ігор було перевірено найближчий резерв команд. Після товариських ігор ананьївська делегація була гостинно прийнята в гуртожитку ОДАУ.

0032

Гравці та тренер ФК «Мрія-2006» О.П. Климчук щиро вдячні керівництву ФК «Чорноморець», начальнику районного відділу освіти М.В. Колойденко та директору школи-інтернат Л.В. Кириловій за організацію поїздки дітей до м. Одеса.

О. Романенко

Матеріал про подію на сайті Думская.нет

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий