11111789

Дівочий турнір в Миколаєві

Спорт

На запрошення Федерації футболу Миколаївської області ФК «Мрія-2006» взяв участь у Міжобласному турнірі з міні-футболу серед дівчат «Зимовий кубок». Матчі турніру відбулись 16-17 лютого в затишній спортивній залі ЗОШ №26 м. Миколаїв.

2222_2342

В змаганнях взяло участь 6 команд з Миколаївської та Одеської областей. Команда нашого клубу «Мрія-2006» (капітан команди Валерія Шолтояну) доволі вдало виступила на змаганнях, поступившись лише господаркам, команді «Торпедочка» м. Миколаїв. Команду нагороджено пам’ятним кубком, а гравців медалями за друге місце на турнірі.

333_34

Дівчата, гравці команди та тренер О. П. Климчук щиро вдячні голові Ананьївської РДА Маковійчуку Д.С., директору школи-інтернат Кириловій Л. В., Президенту ФК «Мрія-2006» Мунтяну В.Ф., керівництву школи-інтернат №3 м. Миколаїв за велику допомогу в організації поїздки команди на змагання.

О. Романенко

всего просмотров — 67

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

2 комментариев

  • Приємно, що в списку тих, хто допомагає, з,явилась районна влада. Дмитро Сергійович тримає слово!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Шановні, спробую пояснити тим хто далеко стояв. Спортсменам та їхнім ТРЕНЕРАМ не потрібно буде побиратися, коли названа вами персона наведе лад зі спортивною школою, припинить… Вибачте літературними словами далі не пояснюється

      Thumb up 0 Thumb down 0

Добавить комментарий