151150_1

Ананьївські дівчата виграли міжрайонні змагання з волейболу

Спорт

19 лютого 2017 проводились змагання з волейболу між збірними командами Ананьївської, Балтської, Піщанської спортивних шкіл серед дівчат,присвяченні Дню виведення радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Спортивні школи представили по дві команди у двух вікових категоріях. В запеклій боротьбі команди отримали такі результати: третє міце посіли обидві команди з Піщан, друге місце Балтські команди, а перемогу святкували команди Ананьївської районної дитячо-юнацької спортивної школи.
Після закінчення змагань пе­­ре­можцям та призерам були вручені традиційні відзнаки: грамоти та медалі. Хотілось би відмітити також якісне суддійство Валерія Івановича Антонюка та добру підготовку команд тренера-викладача Ананьївської РДЮСШ Василя Дмитровича Ткача.

150044_3

150934_2

Вітаємо переможців та бажаємо всім продуктивних тренувань, сильного командного духу і нових перемог.

Юсипенко І.В., директор РДЮСШ

всего просмотров — 314

Похожие статьи:

8 комментариев

  • Яка РДЮСШ? Де така є? Прошу повідомте хто знає, адже це злочин проти дитинства, секцій немає, а тренерів хоч відбавляй. За «зарплатнею» вже з мішком, замість гаманця ходять.

  • В. Ткача , вчителя школи -гімназії це не стосується. людина на своєму робочому місці.

  • Также как и методист методкабинета может говорить , что дети , которые говорят на русском языке — будущие сепаратисты. Справа не в мові, а в переконаннях, вихованні. І це говорить людина, яка сама пропрацювала саме в цій школі, розмовляла на російській мові, вела російськомовні класи, а тепер швидко перефарбувалась. Так і спортивна школа директор є, а працюють інші

    • Та що там вже, називайте прізвище! Так можна понавішувати ярликів на кожного, xто розмовляє своєю рідною мовою.

      • В тому і справа, що вони чужі, троє могли би ПРАЦЮВАТИ а за таких хитроопих у нас процвітає безробіття та імітація роботи. Ганьба. Ні корупціі та кумівству

Добавить комментарий