3773883833

Ананьївська футболістка стала Чемпіонкою України!

Спорт

2227728829

Днями трапилась дуже приємна та історична подія в історії ананьївського спорту! Вперше звання Чемпіона України з футболу отримала представниця нашого району, учениця 9-го класу школи-інтернат Валерія Шолтояну, вихованка ФК «Мрія-2006».

15151511661

На протязі п’яти днів у місті Умань Черкаської області відбувались фінальні ігри Чемпіонату України з футболу серед дівчат вікової категорії WU–16. На змаганнях було представлено вісім команд вищої ліги зі Львова, Вінниці, Рівного, Івано-Франківська, Сум, Чернігова, Волині. Переможцем цих престижних змагань стали господарі турніру – команда «Пантери», у складі якої звання чемпіона України здобули учениця КЗ «Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Валерія Шолтояну (№24) та її тренер, вчитель цього ж навчального закладу Климчук О.П..

3663773887

Валерія взяла участь як нападник у всіх іграх команди на Чемпіонаті та внесла великий внесок в здобуття золотих медалей.

2262526627

Вітаємо Валерію та її тренера Олега Климчука з цією значною подією та бажаємо їм подальших перемог на всеукраїнській арені!