6585909

В Одесі поліція затримала посадовців міськради за організацію системи «відкатів»

Одеса та область

Трьом фігурантам вже повідомлено про підозру. Загальна сума отриманих ними «відкатів» становить 125 тисяч гривень.
Працівниками Управління захисту економіки в Одеській області Національної поліції України була викрита та задокументована злочинна діяльність посадових осіб Одеської міської ради, які діяли під егідою міського депутата. Останні організували корупційну систему укладання договорів та підписання актів виконаних робіт. Сума винагороди складала 10% від суми договору.

У злочинній діяльності були задіяні начальник відділу, головний спеціаліст цього ж відділу Одеської міської ради, керівник комерційної структури та депутат, який керував та контролював діями учасників.
У межах провадження оперативники УЗЕ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської міської прокуратури № 1 задокументували факт вимагання фігурантами 125 тисяч гривень гривень за укладання договору виконання підрядних робіт по 11 об’єктах міста Одеси та в подальшу підписання актів про їх виконання, та безперешкодне перерахування коштів бюджету.

2627754

Кошти одержували у кілька етапів та різними методами, особисто в руки та банківську картку.

Під час слідства був викритий факт привласнення комерційної структурою бюджетних коштів.

У середу, 19 вересня, правоохоронці затримали керівника комерційної структури та двох посадовців міської ради. Наразі усім фігурантом повідомлено про підозру.
Керівникові товариства повідомлено про підозру за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, посадовцям міськради – за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Двох фігурантів затримано у порядку статті 208 КПК України.

Вирішується питання щодо обрання відносно підозрюваних запобіжного заходу.

Наталія Калиновська,
Департамент захисту економіки
Національної поліції України
тел. довіри(098) 103-96-59
dze@ekon.np.gov.ua
© Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/news/korupcziya/v-odesi-policziya-zatrimala-posadovcziv-miskradi-za-organizacziyu-sistemi-vidkativ/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий