110911109

Програма державної підтримки садівництва, а також виноградарства та хмелярства запрацювала на території Одеської області

Одеса та область, Економіка

Програма державної підтримки садівництва, а також виноградарства та хмелярства запрацювала на території Одеської області. Представникам агропромислового комплексу пропонують отримати до 80% компенсації з придбання садивного матеріалу. Про це повідомили в управлінні аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації.

«Скористатися цією програмою підтримки дуже просто.Суб’єкт господарювання може отримати компенсацію за проведення робіт із закладення насаджень, здійснених витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю. Йдеться про відшкодування до  80 %, але не більше встановлених Мінагрополітики нормативів за умови закладення насаджень у поточному році», — підкреслив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

Як зазначив Іван Петрів, суб’єкту господарювання необхідно здійснити декілька кроків. По-перше, подати до Мінагрополітики в електронному чи паперовому вигляді заяву для включення до переліку претендентів на державну підтримку. Далі – надати документи до утвореної районної комісії.

У свою чергу, районні комісії забезпечують надходження відповідних матеріалів до Мінагрополітики до 1 липня та 1 грудня, в незалежності від результатів розгляду документів та проведених виїзних перевірок.

Кошти державної фінансової підтримки надійдуть на банківський рахунок після оприлюднення відповідного наказу Мінагрополітики.

Зазначимо, на початку лютого, під час засідання Уряду, було затверджено програми підтримки сільського господарства з фінансовим ресурсом у 6,3 мільярдів гривень.  На розвиток садівництва та виноградарства закладено більше 300  мільйонів гривень.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/agraryam-odesko-oblast-kompensuyut-do-80-vartost-posadkovogo-materalu/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий