22299992287687

Всеукраїнський КРОКС у Тернополі

Навчальні заклади

На початку травня 2017 року в приміщенні Тернопільської ЗОШ № 10 за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, та управління сім»ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради відбувся 11-й відкритий чемпіонат Галичини з інтелектуально-розвиваючих ігор ім. Юрія Беркити.

Генеральним спонсором заходу вже традиційно стало видавництво «Підручники і посібники». Участь у чемпіонаті взяли 12 кращих команд з Тернополя, Заліщик, Мельниці-Подільської, Слов’ янська (Донецька обл.) та команда «Чорне море» Школи–інтернат м. Ананьєва (Одеська область). Капітан команди Світлана Дзюбенко, гравці команди: Віталій Поляков, Олена Музика, Олександра Лунгул, Олена Басюр, Богдан Задонський та Дар’я Колонтай.

1661771
На протязі двох днів наша команда під керівництвом вчителя О.П. Климчука взяла участь у великій кількості спортивних та розумових конкурсів у командній та особистій першостях. У підсумку команда складена в основному з учнів середніх класів посіла 7 місце з 12 команд на Всеукраїнських змаганнях.

040250
Дуже гарну екскурсію вулицями та парками мальовничого Тернополя зробили для наших дітей учениці 10-го класу тернопільської ЗОШ №10.

3993768567
Також в рамках чемпіонату відбувся конкурс малюнків і плакатів на патріотичну тематику у різних вікових категоріях де чимало призових місць посіли роботи вихованців ананьївської школи естетичного виховання. Також відбулась презентація нових книг серії «Українські інтелектуальні ігри» під назвами «Кращий ерудит історик» та «Інтелектуальна мішень спорт».

О. Романенко

всего просмотров — 74

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий