403824664445535345345

Реформа «Нова українська школа» на Ананьївщині

Навчальні заклади

Вже завтра шкільні дзвінки сповістять про початок нового начального року в закладах освіти району, області, України. В масштабах держави стартує Нова українська школа. Розпочинається наймасштабніша за роки незалежності реформа освіти, яка торкнеться кожної родини, кожного вчителя і кожного з нас. Мережа закладів освіти району забезпечує потреби суспільства у отриманні освітніх послуг.
Так, 1 вересня відкриють двері 15 навчальних закладів освіти Ананьївського району. На даний час всі заклади готові до нового навчального року.
Одеська область стала учасником проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості», яким опікується дружина Президента України Марина Порошенко. Цей проект відкриває нові можливості для запровадження інклюзивного навчання в Одеській області.
Перше вересня 2018 року особливе для наймолодших учасників навчально-виховного процесу учнів 1 класів.
У перших класах навчальних закладів освіти Ананьївщини буде навчатися більше трьохсот першокласників.
Важливим чинником розбудови Нової української школи – створення нового освітнього простору у кожному 1-му класі. Для його облаштування на наш район виділено державної субвенції майже 1 млн. грн. та забезпечено спів фінансування з районного бюджету майже двісті тисяч гривень та майже чотириста тисяч гривень виділено з сільських бюджетів району. Наразі відділом освіти райдержадміністрації за ці кошти активно здійснюються закупівля сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту для вчителів, дидактичних матеріалів .
Нова українська школа – це реформа комплексна. Її не можливо здійснити без об’єднання зусиль держави, органів місцевого самоврядування, адміністрації шкіл і, передусім, без учителя, від якого безпосередньо залежить, чи будуть діти з 1 вересня навчатись по-новому. Тому протягом 2018 року проходила всебічна перепідготовка вчителів.
Аналіз підготовки закладів освіти району до нового навчального року дає підстави стверджувати , що освітні заклади готові до початку нового навчального року.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/reforma-nova-ukranska-shkola-na-ananvwin/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий