24993657876

Перевірка ходу проведення робіт по капітальному ремонту частини приміщення опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей-ДНЗ» м.Ананьєва

Навчальні заклади

12 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук перевірив хід проведення робіт по капітальному ремонту частини приміщення опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей-ДНЗ» м.Ананьєва.

Разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Михайлом Колойденком та депутатами районної ради Гаджи Магдієвим і Валентиною Мудрик ознайомились з ходом ремонтних робіт. На даний час вони проходять в частині приміщення. Як поінформував директор школи Віктор Березовський одночасно виконують роботи по заміні електропроводки, заміні системи опалення та проводяться оздоблювальні роботи.

2534828765

25152363765

Варто зауважити, що на даний час учні займаються в іншій частині приміщення. Всім вистачає класних кімнат. У даному навчальному закладі навчається 350 учнів.

Минулого року було замінено вікна, декілька років тому, також, було облаштовано внутрішній шкільний туалет.

Завдяки спільним заходам вжитим райдержадміністрацією та районною радою щодо створення мережі опорних закладів в районі вдалось залучити освітньої субвенції у сумі 600,0 тис.грн.. За сприяння депутата Верховної Ради Івана Фурсіна Розпорядженням КМУ від 30.08.2017 року № 640-р виділено кошти у сумі 1 млн. 060 тис. грн. для проведення капітального ремонту даного навчального закладу та спів фінансування з районного бюджету у сумі 31,8 тис. грн.. Загальна сума склала 1 млн. 691,8 тис. грн..

Працівники підрядної організації запевнили, що роботи будуть виконані якісно та вчасно, можливо, вже після зимових канікул діти зможуть прийти до нових відремонтованих класів.

Підсумовуючи свій візит, голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук зазначив, що приємно бачити результати роботи обох гілок влади району за сприяння депутатського корпусу обласної ради. «Можна з впевненістю сказати, що наші зусилля, спрямовані на покращення роботи закладів освіти, не були марними. Школи набувають нового сучасного вигляду, для дітей створюються усі необхідні умови для навчання та виховання, а це є пріоритетом у роботі органів влади. В найближчих планах – забезпечити даний навчальний заклад новими сучасними меблями», — наголосив Дмитро Сергійович.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/perevrka-hodu-provedennya-robt-po-kaptalnomu-remontu-chastini-primwennya-opornogo-zakladu-nvk-zosh-st-lcej-dnz-mananva/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий