9182053725617782784

Останній дзвоник у школах

Навчальні заклади, Суспільство

Минуть роки, але ви пам’ятайте свій останній шкільний дзвінок!

Останній дзвоник у школах — це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних — це чергове закінчення навчального року, а для інших — ще одна сходинка до вступу у доросле життя.
В усіх школах Ананьївського району 31 травня — особливий день – свято «Останнього дзвоника». Пролунав він дзвінко, урочисто та трішечки сумно.
На урочистих лінійках, присвячених святу Останнього дзвоника, лунали привітання усіх зі святом. Випускникам бажали, щоб їх дорога у самостійне життя була вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!
Сердечні слова подяки лунали на адресу вчителів за їх самовіддану працю, за турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажали гарно відпочити і з новими силами, сповненими творчих планів, приступити до роботи в новому навчальному році.
Батькам бажали міцного здоров’я, терпіння та допомогти своїм дітям віднайти вірну дорогу у житті та усіляко сприяти їх вибору.
За сумлінність, значні успіхи у навчанні та громадському житті шкіл, учні та вчителі отримали грамоти та подяки.
Випускники не соромились сліз, адже це був останній шкільний дзвоник у їхньому житті, як учнів, а далі дорога в доросле життя.

846348388905387

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.
Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.
Виконувач обов’язків голови
районної державної адміністрації
Г. Д. Карпова

(Фото зі святкової лінійки НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» № 1 м.Ананьєва).

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/minut-roki-ale-vi-pamyatajte-svj-ostannj-shklnij-dzvnok1/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий