19105506

«Концептуальні засади нової української школи – у життя». Традиції – досвід – оновлення

Навчальні заклади

Саме під такою назвою в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» м.Ананьєва пройшла чергова конференція освітян Ананьївського району за участю працівників відділу освіти, районного методичного кабінету, директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи, керівників методичних об’єднань та вчителів. У вітальному слові голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук наголосив на тому, що сьогодні в епоху реалізації реформ в нашій країні дуже актуальним є реформування освітньої галузі. Багато залежить від вчителів, від їх бажання саморозвитку та виховання молоді за сучасними новітніми технологіями та педагогічними новинками.

«Демографічна ситуація, яка склалася протягом останніх років в нашому районі, нажаль спонукає до створення більш економічно-ефективних моделей закладів освіти, а саме освітніх округів.

Перший крок у цьому напрямку вже зроблено – ми, одними з перших в Одеській області, утворили освітній округ на базі Ананьївської загально-освітньої школи – гімназі». В планах створення ще двох освітніх округів», — зазначив Дмитро Сергійович.

19059547

Також, висловив сподівання, що спілкування на конференції матиме гарні наслідки та спонукатиме освітян району до реалізації нових планів та задумів.

Побажав плідно попрацювати та з гарним настроєм, з новими творчими ідеями приступити до роботи у новому навчальному році.

Далі розпочалась робота методичних студій за різними темами. По завершенні їх роботи відкрився «Дискусійний майданчик» на тему «На шляху до Нової школи, де всі бажаючі мали можливість висловити своє бачення розвитку освітньої галузі в районі.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/konceptualn-zasadi-novo-ukransko-shkoli-u-zhittya-tradic-dosvd-onovlennya/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий