4

Історична студія «Сторінками української революції» сьогодні працювала в музеї

Навчальні заклади, Новини музею

Сьогодні велика зала Ананьївського історико-художнього музею була повна, як ніколи! Районний відділ освіти, а точніше методист відділу Настасенко Валентина Дмитрівна, проводила з учнями шкіл району та вчителями історії історичну студію «Сторінками української революції». Тема заходу — «Україна — територія гідності та свободи».

8

У роботі студії взяли участь бібліотекарі районної бібліотеки, що підготували та представили (Л.І. Ротар) цікаві книги на тему питання.

6
В цьому році ми відзначаємо 100-річчя подій, які залишили драматичний слід в історії незалежної України. Ретельно підготовлені виступи учнів та їх керівників, навіть театралізована вистава про видатних діячів молодої української республіки, задали високий тон обговоренню перемог й поразок на шляху боротьби за самоідентифікацію і свободу.

5

10101011
Від перших днів національно-визвольної боротьби до Революції Гідності 2013 року — такою була канва подій в історії України, показати яку зібралися любителі історії. Не оминули увагою учасники історичної студії і факти столітніх подій на Ананьївщині — повстанні селян у квітні 1920 року та боротьбу з більшовизмом сотника Макара Каплистого, отамана Семена Заболотного, сотника Олександра Ашінова та «ананьївської сотні», що воювала в складі Армії УНР.

7
Хотілося б подякувати В.Д. Настасенко, Н.В. Росецькій, Г.В. Коржовій, О.П. Сінікі, іншим вчителям району та всім учням за цікаві доповіді, увагу до музею та співпрацю!

Завідувач історико-художнього музею Шхалахов О.А.

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий