16114546

25 січня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей» міста Ананьєва відкрилася експозиція із шести експонатів «Незалежна Україна», присвячена до Дня Соборності

Навчальні заклади, Суспільство

25 січня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей» міста Ананьєва відкрилася експозиція із шести експонатів «Незалежна Україна», присвячена до Дня Соборності. Кожен стенд має свій особливий зміст і значення. Довгий час колектив ліцею готував матеріали для даної експозиції, учні разом з учителями провели ряд дослідницьких проектів, зібрали особливі документи і фото, провели зустрічі з учасниками АТО, взяли участь у благодійних ярмарках.
16114849
Даний захід відкрила учениця 8 класу Лещенко Ірина та директор Березовський В.П., а згодом у ролі екскурсоводів виступили учні 9-10 класів , які розповіли присутнім зміст кожного стенду, прочитали зворушливі вірші про Героїв Небесної сотні. На заході були присутні гості: депутат районної ради Сєдов В.О., голова волонтерської організації Самотей Г.С., методисти районного методичного кабінету відділу освіти та працівники районної бібліотеки, які приготували чудову книжкову виставку. Зміст експозиції носить патріотичний дух, що пробуджує душу і тіло кожного.

16195022
Велику підготовчу роботу провели вчителі історії Росецька Н.В., Тілілюк Т.І. та Анікєєва Л.В. — це люди з великим серцем, наповненим патріотизмом та любовю до рідного краю, які щодня віддають його своїм вихованцям. Велика шана і подяка Березовському В. П. — керівнику навчального закладу, який щодня проймався підготовкою цього заходу і був його учасником.

https://www.facebook.com/anosvitarmk/?pnref=story.unseen-section

всего просмотров — 309

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

8 комментариев

  • Школа-ліцей завжди славилась своєю толерантністю та елегантністю. Навчальний і виховний процес спрямований тільки на учня. Така експозиція є підтвержденням того, що адміністрація і вчителі дбають про національно-патріотичне виховання, постійно перебувають в темі подій, що відбуваються в державі. Багато випускників перебувають у зоні військових дій на сході, тому їх імена мають знати всі — це гордість, це приклад для інших.

  • Школа-архаїзм. А експозиція — це правильно. Час підготувати нову експозицію:»Вони працювали в нашій школі». Розмістити там портрети пенсіонерів, яких, кажуть, тут процентів 80. Сказати їм щире ДЯКУЄМО і до побачення! Ось це буде дієвим проявом спрямованості на інтереси учнів. А поки що виглядає, як можливість приробітку до пенсії.

  • Олено, якщо Ви є учениця школи-ліцей, то Ваш пост ганебний! Дай Бог молодим так працювати, як працюють пенсіонери! Сьогодні не має альтернативи таким фахівцям! Будьте впевнені, я знаю про що пишу!

  • Ксения, ничего постыдного. Смешно и стыдно отрицать очевидные вещи. Жизнь ежедневно меняется, и дети современные для людей пожилых не совсем понятны. И молодежь не должна жить на копеечные пособия службы занятости, или перебиваться случайными заработками. Ей создавать семью, деток поднимать, а она отложила в сторону дипломы, потому что кто-то никак не может остановиться. У нас прекрасная молодежь! Но кто об этом узнает, пока не увидит в работе!? Это мое субъективное мнение. А пенсионеры, повторюсь, заслуживают благодарности однозначно, но всему свое время, поэтому…

  • Олено, дякую за розуміння! Якщо у вас є диплом учителя, то чому б вам не завітати до школи і спробувати свої сили і знання! Ласкаво просимо до освітньої галузі!

    • На жаль, Ви неуважно поставилися до моїх коментарів. Щодо запрошення: Ви організуєте вакансію шляхом власного звільнення?

Добавить комментарий