999959595667567

Сьогодні в Ананьєві відбулись урочистості, присвячені 185-й річниці від дня народження видатного українського композитора, поета, перекладача й педагога П. І. Ніщинського

Культура, Новини музею

Біля пам’ятника композитору, в музеї і в залі школи-гімназії сьогодні звучали музичні твори та вірші. Ми згадували «ананьївський період» в житті композитора, який виявився надзвичайно насиченими творчо і важливими, як для самого Ніщинського, так і для всієї культури України.

1212125454

32324424434
У заходах до цієї значущої для нас дати взяв участь і Ананьївський історико-художній музей (філія ОХМ). Після концерту ми провели екскурсію для глядачів та учасників і показали виставку документів й фотографій «Петро Ніщинський — буремне життя українця».

2161800778

Трохи пізніше, разом зі співробітниками районної бібліотеки та учнями школи-інтернату, провели літературно-музичний альманах, що завершився в стінах музею розповіддю про життя Петра Байди.
3232314441441
О 15.00 в актовій залі школи-гімназії, заповненому глядачами, продовжилися урочистості, а на сцені блискуче виступив Народний оркестр народних інструментів під управлінням С.Г. Бондарчука. Звучали твори Петра Ніщинського, українські народні пісні.
Хотілося б висловити подяку за участь в сьогоднішніх заходах районному відділу освітита відділу культури, учням школи-гімназії (керівник Н. Делігіоз), ліцею та школи-інтернату. Подякувати за щедрість душі учасників чоловічого вокального ансамблю «Явори», прекрасні виступи краєзнавців Л.Н. Кольчевої (окрема подяка Людмилі Наумівні за щедрі подарунки музею і бібліотеці — книги Є. Чикаленка, Г. Сковороди та добірку історичних матеріалів) та А.О. Цуркіній. Хотілося б відзначити участь в урочистостях представників районної влади — голови районної ради В.А. Мокряка та заступника голови районної адміністрації А.Д. Коропової, які висловили свою підтримку культурним акціям Ананьєва.

768858333453

О. Шхалахов, завідувач АІХМ (філії ОХМ)

Похожие статьи:

 • Нет похожих статей

4 комментариев

 • Мероприятие нужное и полезное, но подскажите пожалуйста, а учителя получат зарплату за не проведенные уроки в этот день и кто вообщето хоть раз ответит за срыв учебного процесса? Детей превратили в удобную массовку для пиара и это становится привычкой.

  • Наскільки поінформований я, захід біля пам’ятника проводився в рамках уроку «Мистецтво» для одного класу з гімназії і одного класу з школи-інтернату. Концерт оркестру та солістів в гімназії — в рамках вихвоної години.
   Про «масовку». Дорослі ананьївці плювати хотіли на композитора і все з цим пов’язане і тому не з’явилися в масі своїй. Це втрачене покоління. Працювати потрібно з дітьми, вони наше майбутнє і України.

   • Если дети пришли в рамках уроков — это отлично, потому что обычной обязаловкой никакого интереса с их стороны не добьешься. В этом плане хотелось бы отметить, что в этом году отказались от «ходы» на день города, хоть на основной — она и планировалась. Этот «совковый» марш никому не нужен вообще. В прошлом году честно хотелось плеваться глядя на то, как проходящие по очереди останавливались перед горсоветом и устраивали представления для районно-городского начальства и их высоких гостей. Захотели себя почувствовать генсеками на трибуне мавзолея в день 7 ноября? Для кого день города? Для жителей или для начальства? Эти же мини-сценки прекрасно можно разыграть в парке на площадке, не только для элиты, а для всех. Можно спокойно проводить различные праздничные мероприятия по городу на протяжении всего дня, и люди будут приходить туда, где им будет интересно. Тогда это действительно будет городской праздник для его жителей.

  • Захід був в 15.00 7 урок закінчується в 15.05 так що на захід пішли не за рахунок уроків. Не переживайте, вчителям платять за проведені уроки.

Добавить комментарий