822357759591

«Ностальгія 2017» відбудеться в грудні

Культура

Традиційний фестиваль-зустрич музикантів відбудеться 21 грудня 2017 року.

466455477

Потреба в спілкуванні є у всіх людей, але у тих, хто займається улюбленою справою — вона особливо сильна. В Ананьєві та районі завжди було багато музикантів, які дарували людям гарний настрій в дні весіль, ювілеїв, проводів в армію, корпоративів.
У нас таких музикантів називають «веселики». Ми самі називаємо себе «лабухи». Це особлива каста людей. Більшість з них ніколи не виступали на великих сценах, але вони завжди були близькими до простих людей.

Звісно, що в такий день ми згадуємо і про тих наших товаришів, хто вже пішов до небесного хору…

Змінюються часи, а з ними музичні смаки й вподобання. Колись на весіллях грали тільки «живі» музиканти — з трубами, баяном чи бубном. Потім стали модними електричні гітари та синтезатори. Далі їх потіснили комп’ютери й караоке. Але залишилася потреба у веселій та сумній пісні й повага до тих, хто може взяти в руки інструмент і подарувати радість.

О. Шхалахов

Інформація для тих музикантів, хто ще не знає про подію: Ми збираємось як і у минулому році в столовій технікуму о 17.00. Попередньо (до 15 грудня) потрібно здати кошти на стіл. Якщо є потреба в репетиціях це можна зробити в РБК (є домовленність). На «Ностальгію» беріть із собою (якщо збираєтесь співати) мінуса.

Довідки за тел. 0989247399

 

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий