0839677762514235948430

Музично-поетичний фестиваль пам’яті Валерія Ткаченка «НА СЕВЕРЕ ЮГА» відбувся! Оновлено

Культура, Новини музею

Музично-поетичний фестиваль пам’яті Валерія Ткаченка «НА СЕВЕРЕ ЮГА» відбувся! Спасибі всім, хто був з нами! Всім, хто відірвався від диванів та гаджетів, заради живого слова й подиху душі.
Пізніше буде більше слів, а зараз кілька фото вражень.

1

5

6

2

141414143413

4

7

58272787383411740207306

Як і було обіцяно, ще трохи про фестиваль пам’яті Валерія Ткаченка «НА СЕВЕРЕ ЮГА».
Були гарні спогади про Валерія. Звучали його вірші та пісні. Автори читали та співали своє. Були презентації збірок, взаємні подарунки й несподіванки. Але головне — ми це зробили!
Ще раз хотілось би подякувати всім, хто відгукнувся на пропозицію долучитись до свята слова й музики. Можливо, зараз не якнайкраща пора року і були складнощі з транспортом… Але, все ж таки наші давні друзі з Подільська змогли дістатися до Ананьєва. Особисто знаю деяких подільських поетів вже кілька років. Від них завжди отримую тільки позитивні емоції, а літературне об’єднання «Ліра», яке вже понад 20 років очолює Катерина Казначеєва, для ананьївців було і є гарним прикладом любові до поезії та вміння дружити.
Ми були раді вітати в Ананьєві Петра Лютенка, Олексія Цибулька, Людмилу Курченко, Тетьяну Таланцеву, Олену Осадчу, Наталію Кулик, Світлану Пирогову, Юрія Пирогова та Юрія Куликова!
З ананьївських авторів на фестивалі були в цей день присутні: Любов Рудковська, Анатолій Середа, Сергій Дембицький, Олександр Росецький, Катерина Ткаченко, Поліна Залужна, Олександр Галімханов, Олена Бондарчук, Анастасія Якушева, Олександр Шхалахов, Олена Якименко. Ми дуже вдячні музикантам та нашим друзям, що взяли участь в програмі фестивалю — Павлу та Олегу Климчукам, Олегу Пецковичу, Катерині Бондарчук, Роману Жуматію.
Всі виступи поетів та авторів-виконавців були яскраві й талановиті. Відсутність жюрі та відмова від проведення конкурсу серед учасників, як здається, надали авторам більш вільний простір для самовираження, хоча, може, трохи «вкрали» мотивацію:)
На жаль, на фестиваль не змогли прибути автори з Балти та Кодими… В останню мить саме погода завадила нашим друзям прибути в Ананьїв.
Велика подяка міському голові Павлу Маковецькому, який доклав чимало зусиль для того, щоб фестиваль відбувся; Олегу Климчуку (креативному соорганізатору фесту!), Наталії Шхалаховій-Бєляковій за чудове оформлення декорацій та виготовлення сувенирів, Тетяні Георгіївні Жмиховій, Миколі Ніколаєву та Олександру Галімханову за надання авто, директору міського ринку Сергію Негруці та колективу кафе «Нива»!
Організатори фестивалю дуже вдячні Олександру Каракуцу, Сергію Дмитренко за фільмування подій фесту, а також місцевим журналістам — Валентині Мудрик та Івану Брагарю! До речі ці фото — саме від Валентини Мудрик. Відео виступу учасників зараз монтується та згодом буде доступне, як і много фотографій з усіма учасниками від О. Каракуца.
Всім добра!

О. Шхалахов

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий