288222882

7 грудня 2017 року в актовій залі Ананьївської школи-гімназії відбувся творчий вечір прославленої музичної династії Бондарчуків

Культура, Суспільство

День святої Катерини (7 грудня православні українці вшановують пам’ять великомучениці Катерини, яку вважають покровителькою жінок) був обраний для концерту не випадково — адже в сім’ї Бондарчуків дві Катерини — Катерина Василівна та Катерина Володимирівна, яка в цей день відмітила свій ювілей.

2017120719104555

Катерина Бондарчук в цей вечір почула багато теплих привітань від колег і друзів

017120718255655

Вітання у віршах від Зінаїди Борисівни Полтавцевої

Коли я слухаю Народний оркестр народних інструментів ім. Г.М. Бондарчука, вокальне тріо «Джерело» у складі Сергія, Олени та Катерини,  виступи молодих представників династії — Сергія, Григорія, Юліани та Марії, то думаю про те, що цю велику та дружню сім’ю можна назвати єдиним словом — «унікальні»!

24852193767542760119284

201712071607443

Олена Бондарчук у супроводі оркестру виконує музичний твір на сопілці

Хтось порахував, що загальний трудовий стаж членів музичної династії перевалив за 180 років! Відомий оркестр, незмінним керівником якого декілько десятиліть працював Григорій Михайлович Бондарчук, був заснований у далекому 1969 році. Сотні концертів по всій країні, величезний репертуар, професійне виконання творів, якому аплодували жителі Одеси й Балти, Севастополя та Бендер, Миколаєва та Балаклави — таким було і є життя колективу, в якому панує абсолютна любов до музики та своєї професії. Сьогодні Катерина Василівна Бондарчук продовжує справу Григорія Михайловича, опікується всіма справами ДМШ, ще й сама грає в оркестрі!
Кожен виступ оркестру та солістів, педагогів та учнів музичної школи викликає справжній ажіотаж у мешканців Ананьєва. Люди ідуть сім’ями, з квітами та подарунками. Перед концертом одна зі знайомих сказала мені, що не пропускає жодного виступу оркестру, тому що, як вона висловилась — «такого заряду позитиву та енергії не знайдеш більше ніде«…

20171207155735

В залі не було вільних місць

5558599958

Слухачі стоячи аплодували оркестру за чудовий вечір музики

Колегі та друзі сім’ї в цей вечір вітали їх своїма виступами. Глядачи аплодували Дмитру Дембицькому, Роману Жуматію, Віктору Пшеничному, Тетяні Поліщук, Людмилі Гліченко, іншим виконавцям за їх майстерність та відданість улюбленій справі!

33333554535

У супроводі оркестру співає Дмитро Дембицький

24900239767542310119

Співає дует у складі Людмили Гліченко та Тетяни Поліщук

Поздоровити сім’ю Бондарчуків з творчим звітом прийшли керівники району та міста — заступник голови районної адміністрації Г.Д. Карпова та міський голова Ананьєва П.І. Маковецький. Багато теплих слів про представників династії сказала громадський діяч, краєзнавець та журналіст Л.Н. Кольчева. З музичним вітанням виступили гості з Балти співачка Наталя Тітарчук та директор Балтської школи мистецтв С.Ф. Кравченко, а о. Миколай, настоятель храму Александра Невського, відзначив заслуги сім’ї Бондарчуків у духовному, моральному та естетичному вихованні молодого покоління.

4444774888484
Побажаємо і ми дружній сім’ї музикантів, дарувати нам свою творчість навчати й виховувати юних ананьївців та прославляти наше місто!

О. Шхалахов

Фото О. Шхалахов, С. Байкалова

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

2 комментариев

  • Вчера была на Юбилее династии Бондарчуков в г. Ананьеве получила море ярких впечатлений и не только я (ЗАЛ ЛИКОВАЛ!!!). Народный оркестр народных инструментов звучал необычайно хорошо, они, как всегда, на подъеме, а значит у них есть будущее!!! (оркестру 48 лет), Народный оркестр, репертуар которого состоит в том числе из полного перечня произведений Петра Нищинского, достояние не только Ананьева, а достояние всей Украины!!! Т.е. это Национальное достояние и пренебрегать им — это уж слишком… Я прошу всех это осознать, а почему прошу: вчера мне официально сообщили, что депутаты Ананьевского районного совета не проголосовали о выделении финансовых средств на проведение фестиваля Народного творчества им. Петра Нищинского???, к которым, в свое время, с такой просьбой обратился Губернатор М. Степанов!! Фестиваль в Ананьеве существовал задолго до вышеуказанных событий и обязан вернуться в Ананьев по статусу города — наследника творчества Петра Нищинского, которое поддерживается на протяжении 50-лет именно Народным оркестром народных инструментов и преподавательским составом музыкальной школы им. Петра Нищинского, в основном благодаря династии Бондарчуков, где в трьох поколениях музыканты высшего класса (они вчера это доказали), с отличным образованием, полученным в Консерватории г. Одессы. Депутатский корпус Ананьева на корню загубил национальное достояние Украины — фестиваль народного творчества им. Петра Нищинского!!! А мы еще мечтаем в Ананьеве создать музей Петра Нищинского, Прометея украинской национальной культуры — муниципальное здание, памятник культурного наследия Украины (стоматполиклиника) — освобождено и ждет своего звездного часа…- Дом народноготворчества им. Петра Нищинского и центром Фестивалая им. Петра Нищинского должен быть достоен уровня Культурного наследия национального значения… Кто со мною согласен, прошу поддержать…

  • Молодці!!! Я горда ,що в нашій родині є такі талановиті, трудолюбиві,віддані своїй улюбленій справі люди. Пишаюсь вами. Бажаю всій родині міцного здоров’я, безперечно, творчих успіхів,а також надалі нести добро та радість людям. Хай щастить вам.

Добавить комментарий