55555_3_1

«Козацькі розваги» в Ананьївській ЗОШ-інтернат

Культура, Навчальні заклади

LOGO_2Напередодні чоловічого свята Української армії в Комунальному закладі Ананьївській ЗОШ-інтернат відбулись спортивно-розважальні змагання «Козацькі розваги» в яких приймали участь команди юнаків 10-го та 9-го класів.

Учні змагались у таких конкурсах : хто швидше з команд одягне шаровари та підпережеться поясом, конкурсі кошових отаманів, юнаки показували свою влучність, кашу варили та силою вихвалялися — піднімали гирю.

8888888

 

А ще писали сучасного листа до султана, пили кухоль квасу на швидкість. Дуже сподобався глядачам та журі конкурс “Козацькі побрехеньки”, де козаки команд показали своє почуття гумору.

Кокурс як найшвидше нагодувати варениками іншого свого товариша був не менш цікавим за інші.

SONY DSC

Та закінчились змагання — танцювальним конкурсом. Всі члени куреня по черзі танцювали козацький народний танець “Гопак”.

Журі в складі : Лактіонової Олени Олександрівни (завуч школи), Клімчука Олега Павловича(вчитель Захисту Вітчизни), Кармазіної Тетяни Володимирівни (голова методичного об’єднання класних керівників) та учня 11-А класу Сєрікова Руслана, довго радились і нарешті вирішили присудити перемогу 10 класу, який не набагато вийшов вперед за 9 клас.

SONY DSC

Всі учасники були готові до змагань. Хочеться подякувати ведучим конкурсу Змієвській Анжелі та Павленко Анастасії, класним керівникам Дембицькій Наталі Валентиновні та Киріяк Оксані Іванівні та вихователям школи-інтернату, Жмиховій Тетяні Георгіївні за допомогу у підготовці до конкурсу.

55555_3

Та окремо велика подяка директору школи-інтернату Кириловій Людмилі Василівні за підтримку всіх виховних та спортивних заходів, які проводяться як і в школі ,так і в гуртожитку.

Вчитель фізичної культури В.В. Юсипенко

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий