18058163

Не словом, а ділом. Депутат пообіцяв — дороги ремонтуются!

Економіка

В Ананьївському районі продовжуються роботи по капітальному ремонту доріг між населеними пунктами. Активно сприяє цьому депутат Одеської обласної ради Володимир Щербина, завдяки сприянню та турботі якого Ананьївскому району було виділено на ремонт доріг кошти, які зараз активно використовуються. На цей час закінчується капітальний ямочний ремонт на протязі 8 кілометрів на ділянці дороги Ананьїв- Жеребкове. А невдовзі розпочнеться ремонт дороги 2 дільниці села Ананьїв.
33553355444

— В своїх передвиборних обіцянках всі депутати обіцяли зробити для своїх виборців зробити багато корисних справ, — каже Володимир Щербина. — Ці справи треба втілювати в життя, що я постійно й роблю. Адже головна мета будь-якого депутата – це добробут людей, які його обрали та розвиток Ананьївського району. Тож, давайте залишимо політичні дискусії на час виборів, а всі будемо робити все для того, щоб зробити Ананьївський район зразковим та квітучим.

Олексій Нікітін

джерело: http://ananiev.org.ua/page/ne-slovom-a-dilom-deputat-poobicjav-dorogi-remontujutsja

всего просмотров — 306

Похожие статьи:

 • Нет похожих статей

4 комментариев

 • » … закінчується капітальний ямочний ремонт … »
  так ремонт капитальный или ямочный?

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Учитывая то, что дороги наши — одна сплошная яма, такой ямочный ремонт смело можно считать капитальными :)

   Thumb up 2 Thumb down 0

 • В чем заслуга депутата? Это его работа, писать больше нет о чем? И деньги, на которые делается этот «временный ремонт», не его, а наши, побывайте в селах района, таких как Романовка, Долинское, Новоселовка и др., там тоже пока еще люди живут, можете взять с собой и депутата, пусть посмотрит какие там дороги. Лучше не пишите о заслугах «народних обранців», такой ваш материал вызывает отвращение, наверное, не у меня только.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 • Це гроші не особисті депутата, а обласного бюджету. Тут не зрозуміло політично, тобто чому голова районної радикальної партії є помічником депутата облради від БПП? Чому він тільки його піарить, а не роботу радикалів?…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Добавить комментарий