27067378791912821015611

Дмитро Маковейчук: «Залучення інвестицій – серед пріоритетів роботи Ананьївської районної державної адміністрації»

Економіка

Відповідно до графіку виїзних прийомів на І квартал 2018 року, 31 січня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян, який провела начальник управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального розвитку Одеської обласної державної адміністрації Діана Добрій.

Перед початком прийому громадян відбулась робоча нарада голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука з начальником управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального розвитку Одеської обласної державної адміністрації Діаною Добрій, радником голови облдержадміністрації Артуром Бредньовим, директором КП «Бюро Регіонального розвитку» Іриною Вахрамеєвою за участю начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольги Касімбекової та Ананьївського міського голови Павла Маковецького.

Як було наголошено під час наради, сьогодні актуальним для Ананьївського району залишається питання відродження цегельного виробництва. Як зазначив голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук, раніше на території району працювало більше десяти цегельних заводів. З часом вони почали закриватися. Останній з них припинив свою роботу на початку 2000-х років. Але, район багатий на запаси глини та піску. Як зазначено в Анкеті інвестиційного проекту, розміщеній у розділі «Інвестиції Ананьївського району» на веб-сторінці Ананьївської райдержадміністрації, площа під будівництво складає 2,0 га. Кар’єр розташовано на відстані 1,5 км, під’їзний шлях з твердим покриттям 1,0 км. Площа кар’єра 36 га. Приблизні запаси глини 1,24 млн.метрів кубічних. Аналіз глини проведено. Документи на ліцензію по використанню кар’єру знаходяться на затвердженні в Міністерстві екології. Проектна потужність близько 25 млн. штук цегли в рік.

«Через ряд суб’єктивних та об’єктивних причин процес будівництва цегельного заводу призупинився, але ми не впадаємо у відчай та сподіваємось, що наші напрацювання дійдуть до логічного завершення і завод вдасться побудувати», — сказав Дмитро Сергійович.

Ананьївський міський голова Павло Маковецький акцентував увагу на необхідності відкриття на території району підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема переробки м’яса та молока, а також відродження роботи консервного заводу, який припинив свою роботу на початку 2000-х років. Минулого року голова райдержадміністрації мав ряд особистих зустрічей з бізнесменами, які займаються консервним виробництвом. Окремі з них зацікавились даними пропозиціями. З рядом бізнесменів є домовленість про чергову зустріч вже навесні цього року.

Також, під час зустрічі було обговорено можливість налагодження виробництва питної джерельної води, залучення інвесторів для будівництва підприємства з виробництва брикетів (пілетів) та ін..

Окремо зупинилися на залученні інвесторів для розвитку туристичної галузі. Звісно, що все залежить від стану доріг, які сьогодні потребують капітального ремонту. Районною державною адміністрацією підготовлено пакет документів та направлено до Одеської обласної державної адміністрації перелік доріг, для включення в інвестиційні програми, що можуть реалізовуватись у 2017–2018 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а саме:

Реконструкція дороги Т 16-46 Фрунзівка-Мардарівка-Долинське-Шимкове, 28+500-50+460 (м.Ананьїв-Долинськ)

Капітальний ремонт дороги Т-16-37 Котовськ-Долинське-Марьянівка.

Реконструкція дороги Т 16-12 КПП Федосіївка-Котовськ-Ананьїв (Ананьїв-Гандрабури) – 12,0 млн.грн.

Населення міста залишається без якісної води, очисні споруди з 2003 року потребують реконструкції.

Тому,було підготовлено пакет документів, та включено до переліку інвестиційних програм, що можуть реалізуватись за рахунок коштів ДФРР, Капітальний ремонт очисних каналізаційних споруд м.Ананьїв, Одеської області.

В лютому минулого року було одержано повідомлення з Державного фонду регіонального розвитку, що зазначені проекти, а саме вищезазначені дороги, зареєстровані в он-лайн платформі вищезазначеного фонду.

У вересні 2017 року було підготовлено пакет документів та проект «Реконструкція дороги Т 16-46 Фрунзівка-Мардарівка-Долинське-Шимкове», який було відібрано Одеською обласною державною адміністрацією та запропоновано Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для фінансування з державного бюджету, які отримані від ЄС.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук подякував за візит, а також наголосив на готовності до тісної співпраці з управлінням інвестицій, міжнародного та міжрегіонального розвитку облдержадміністрації. «Я впевнений, що лише за умови тісної співпраці нам вдасться досягти успіху», — зазначив Дмитро Маковейчук.

http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/ananiev-novini/dmitro-makovejchuk-zaluchennya-nvesticj-sered-proritetv-roboti-ananvsko-rajonno-derzhavno-admnstrac/

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

Добавить комментарий