3336265656

Фото на мостике

Бложик адміна

Фото сделано 27 ноября  2015 года. Первые дни руководства Дмитрия Маковейчука. Забрал его после митинга у памятника жертвам Голодомора и повел к мостику «Радуга». Попросил содействовать ремонту. Вскоре мостик отремонтировали. Это буду помнить.

 

Похожие статьи:

  • Нет похожих статей

3 комментариев

  • В нашому місті вже 8 років проживає добросердечна жінка Галина Григорівна Мойсеєнко. Часто її шлях додому пролягав через занедбаний МІСТОК , де вона неодноразово допомагала перейти його літнім людям. Дехто навіть повертвся назад, не зважоючись ступити на слабенькі дошки. Врешті Галина Григорівна не витримала, придбала за власний рахунок дошки та найняла робітників, аби ті поремонтували горбатий місточок. Люди з вулиць Суворова та Спортивний особисто дякують Галині Мойсеєнко, на що жінка відповідає: «Я все це зробила не заради слави, а для людей». Галина Григорівна не найбагатіша з усіх, не давала нікому ніяких обіцянок, а просто взяла і зробила добру справу за власні гроші. Щодня десятки людей дякують цій жінці та бажають ій міцного здоров»я. Напевно у таких людей слід повчитись тим, хто дає обіцянки та не поспішає їх виконувати.

    • Дякую за інформацію! Дуже гарно, що ця людина зробила добре діло! Але подія про яку я написав також була. Прикро, якщо це відбулося без допомоги Маковейчука…

  • Можу Вас запевнити, що ця подія відбулася без допомоги Маковейчука. Адже ми жителі вулиць Суворова та Спортивного кожного дня йдучи через місток бачимо та знаємо хто ним займається. Оновили міст на передодні 2016 року. Шкода що не бачать вчинки простих людей.

Добавить комментарий